تسهیلات خرید اقساطی کالا

پلتفرم اعتباری والتا ( کیف خرید اقساطی)

پلتفرم اعتباری والتا، به شما امکان می‌دهد تا با دریافت تسهیلات از لیزینگ‌ها، و بانک‌ها، بصورت آنلاین و به کمک درگاه پرداخت اعتباری، از فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری طرف قرارداد والتا اقساطی خرید کنید.

 

شرایط و مراحل دریافت تسهیلات

چطور می‌تونم خرید اقساطی انجام دهم؟

والتا به شما امکان می‌دهد تا با مقایسه و انتخاب تسهیلات‌دهندگان در والــتا، تسهیلات خرید کالا و خدمات دریافت کنید و بصورت یکپارچه و از طریق درگاه پرداخت اعتباری فعال در سایت‌های پذیرنده والتا، اقدام به خرید اقساطی کنید.

قدم اول

تکمیل پروفایل و احراز هویت

در سایت والتا ثبت‌نام کنید و سپس اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید. در این مرحله لازم است تا از شماره تلفن همراه متعلق خود استفاده کنید و اطلاعات خود را مطابق با اطلاعات کارت ملی خود ثبت کنید

قدم دوم

انتخاب تامین کننده مالی یا تسهیلات دهنده

برای ثبت درخواست خود کافیست از لیست طرح‌های تامین‌کننده‌های مالی یکی را انتخاب کرده و پس از بارگذاری مدارک مربوطه از جمله گردش حساب و اجاره نامه، درخواست خود را ثبت کنید. ما در والتا درخواست شما را بررسی می‌کنیم و به شما اطلاع می‌دهیم.

قدم سوم

اعتبارسنجی و تعیین نوع ضمانت

پس از ثبت درخواست ، از طریق سامانه‌های بانکی، اعتبار شما و عدم داشتن تسهیلات معوق و چک برگشتی بررسی میگردد و در صورت تایید، باید وثیقه یا چک خود را برای ما ارسال کنید

قدم چهارم

فعالسازی کیف اعتباری

در این گام با توجه به احراز هویت و اعتبارسنجی انجام‌شده، و تایید تامین کننده مالی، کیف اعتباری شما شارژ خواهد شد و می‌توانید از طرق فروشگاه‌های آنلاین و حضوری طرف قرارداد والتااعتبار خود را مصرف کنید.

طرح‌های فعال در والتا

شرایط تسهیلات اهدایی توسط تامین‌کنندگان مالی والتا

در والتا تامین کنندگان مختلفی مانند لیزینگ‌ها و بانک‌ها می‌توانند با شرایط مختلف و در چارچوب قوانین حاکم بر صنعت تسهیلات، طرح‌های تسهیلات خرید خود را در اختیار کاربران قرار دهند.

چرا تسهیلات والــتا؟

چرا از پلتفرم والــتا برای خرید اعتباری استفاده کنم ؟

چرا تسهیلات والــتا؟

در والتا، تمام مراحل تشکیل پرونده، احرازهویت و اعتبارسنجی کاملا آنلاین و غیرحضوری است. به همین دلیل از سراسر ایران میتوانید در والتا ثبت نام و تسهیلات دریافت کنید. بعد از دریافت تسهیلات نیز میتواند تسهیلات دریافتی را بدون محدودیت ، و از طریق درگاه پرداخت اعتباری والتا، در خرید اقساطی از صدها فروشگاه اینترنتی طرف قرارداد استفاده کنید